Beauty Center Products

Beauty Center Products

Grid View:
Quickview

Altın Krem Gece Yaşlanma Karşıtı

(0)
389.99TL

Altın Krem Gece Yaşlanma Karşıtı Altın Krem Gece yaşlanma karşıtı etkisi ile cildinizi nemlendirir ve kırışıklık oluşumunun engellenmesine destek olur.Altın gibi kıymetli ölmez çiçek ile kırışıklıklara meydan okuyun.Ölmez Çiçek koparıldıktan sonra solmayan tam bir ölümsüzlük iksiridir.Yaş aldıkça vücuttaki kolajen azalmaya başlar, ciltte kurul..

Ön Sipariş
Quickview

Altın Krem Gündüz Yaşlanma Karşıtı

(0)
129.00TL

Altın Krem Gündüz Yaşlanma Karşıtı Altın Krem Gündüz yaşlanma karşıtı etkisi ile cildinizi nemlendirir ve kırışıklık oluşumunun engellenmesine destek olur.Altın gibi kıymetli ölmez çiçek ile kırışıklıklara meydan okuyun.Ölmez Çiçek koparıldıktan sonra solmayan tam bir ölümsüzlük iksiridir.Yaş aldıkça vücuttaki kolajen azalmaya başlar, ciltte k..

Quickview

Altin Serum Göz Çevresi Serumu

(0)
129.99TL

Altin Serum Göz Çevresi SerumuALTIN SERUM GÖZ ÇEVRESİ SERUMUAltın Serum Göz Çevresi Serumu ölmez çiçekten (altın otu) buhar distilasyonu yöntemi ile elde edilen ölmez çiçek yağı içerir, ölmez çiçek  göz çevresinin ihtiyacı olan yüksek kolajene sahiptir. Ölmez çiçeğin (Helichrysum Italicum) içerisindeki kolajen oranı cildin sahip olduğu ko..

Quickview

Altin Suyu Cilt Toniği

(0)
99.99TL

Altin Suyu Cilt ToniğiALTIN SUYU CİLT TONİĞİAltın Suyu Cilt Toniği  ölmez çiçek hidrosolüdür. Distilasyon sırasında esansiyel yağ ile birlikte bitkinin hidrosolü elde edilir. Altın Suyu ölmez çiçeğin (Helichrysum Italicum) hidrosolüdür ve yağının özelliklerini taşımaktadır.Altın SuyuCildin derinlemesine temizlenmesine ve nemlenmesine destek ol..

Quickview

COMBİNAL LIFTING MİNİ SET

(0)
4,750.00TL

COMBİNAL LIFTING MİNİ SET (35 - 40 Uygulama)EKSTRA HEDİYE ÜRÜNLER:1 AD. VELVET LASHES1 AD. CLEANSERCombinal Kirpik Lifting Seti1 Adet Priming Lotion (5ml)1 Adet Lifting Lotion (5 ml)1 Adet Fixing Lotion (5ml)1 Adet Glue (5ml)1 Adet Mixing Buwl2 Adet Brush2 Adet Applicator6 Adet Slicon Pads (S/M/L)1 Adet 15 GR. KAŞ KİRPİK BOYASI1 Adet APPLICAT..

Quickview

COMBİNAL LIFTING SET

(0)
4,900.00TL

COMBİNAL LIFTING SETCOMBİNAL EYELASH LİFTİNG BÜYÜK SETCombinal Kirpik Lifting SetiİÇERİĞİ:3 Adet Priming Lotion (5ml)3 Adet Lifting Lotion (5 ml)3 Adet Fixing Lotion (5ml)1 Adet Glue (5ml)1 Adet Velvet (7ml)6 Adet Mixing Buwl2 Adet Brush2 Adet Applicator6 Adet Slicon Pads (S/M/L)1 Adet 15 GR. KAŞ KİRPİK BOYASI1 Adet APPLICATION BRUSH1 ..

Quickview

İsascare Clay Honey Mask

(0)
229.00TL

İSASCARE CLAY HONEY MASK VOLKANİK KİLLİ  BALLI YÜZ MASKESİClay Honey Mask cildi derinlemesine temizler, gözenekleri açarak cildin nefes almasını sağlar. Cildi canlandırır, tazeler ve besler.Volkanik bir kil olan bentonit kili içeriğindeki elektromanyetik negatif yük sayesinde toksik maddeleri güçlü bir şekilde tutarak vücut dışına at..

Quickview

İsascare G-Serum Göz Çevresi Bakım Serumu

(0)
229.00TL

İSASCARE G-SERUM GÖZ ÇEVRESİ BAKIM SERUMUYaşlanma karşıtı etkisi ile cildi nemlendirir, besler ve içerindeki tamamen doğal ham maddelerin etkisi ile ciltte çalışır.İçeriğindeki ölmez çiçek yağının özellikleri ile ciltte etki gösterir. Göz çevresinde anti-aging etki gösterir.Daha nemli ve daha parlak görünümlü bir cilt için destek olu..

Quickview

İsascare Gold Cream Yaşlanma Karşıtı BB Krem

(0)
499.00TL

İSASCARE GOLD CREAM YAŞLANMA KARŞITI BB KREM SPF 30+İçeriğindeki ölmez çiçek yağı ciltte yaşlanma karşıtı etki gösterir. Tamamen doğal içerikten oluşur ve içeriğinde kullanılan ham maddelerin etkisi ile ciltte çalışır.Nano olmayan Çinko Oksit kullanılmaktadır. SPF 30+ yaz vve kış aylarında cildizi çevresel dış faktörlere karşı k..

Quickview

İsascare Honey Cream Yoğun Nemlendirici Krem

(0)
229.00TL

İSASCARE HONEY CREAM YOĞUN NEMLENDİRİCİLİ KREMHoney Cream Yoğun Nemlendiricili Krem, cildinizin nem ihtiyacını karşılayarak cilt bakımı yapar.Kullanılan doğal balmumu dış faktörlere karşı ciltte bariyer oluştur ve uzun süreli koruma sağlar.Honey Cream Yoğun Nemlendiricili Krem içerisindeki doğal balmumu, zengin içeriği ve suda çözülm..

Quickview

KATLANABİLİR MANİKÜR MASASI

(0)
9,000.00TL

KATLANABİLİR MANİKÜR MASASINot: İstediğiniz renklerde özel üretim yapılır. Ankara içi ücretsiz teslimat. Diğer illere kargo ile gönderim...

Quickview

PROFESYONEL MANİKÜR MASA SETİ (1 Masa ve 2 Berjer)

(0)
15,500.00TL

PROFESYONEL MANİKÜR MASA SETİ1 Adet Masa ve 2 Adet Berjerden oluşan set« 100X50 cm Özel Mermer Desen Masa« 2 Adet 1.Sınıf Kadife Kumaşlı Berjer(Kumaş Renkleri Değişebilir.)« Ürün Gövdeleri Altın-Krom-Bakır- ve Eskitme Yapılabilir.Ankara İçi Adrese TeslimatTüm Türkiye Hızlı TeslimatKampanyalı Fiyatlarımız VeDetaylı Bilgi İçin ilet..

Quickview

PROFESYONEL PROTEZ TIRNAK MANİKÜR MASASI

(0)
9,750.00TL

PROFESYONEL PROTEZ TIRNAK MANİKÜR MASASIManikür ve Protez Tırnak İşlemlerinde Kullanılmak Üzere Çekmece ve Dolaplı Çok Amaçlı MasaFiyata Tabure Dahil Değildir..İçerik:1 Adet Sol Tarafta Bulunan Havlularınızı Koyabileceğiniz DolapSol Tarafta 1Sağ Tarafta 3Toplamda 4 Adet Manikür ve Protez Tırnak vb. Malzeme Koyabileceğiniz ÇekmeceNot:..

Quickview

PROTEZ TIRNAK MASASI LÜKENS AYAK

(0)
9,750.00TL

PROTEZ TIRNAK MASASI LÜKENS AYAKPROTEZ TIRNAK - MANİKÜR MASASININ ÜST TABLASI 116 X 55 CMYÜKSEKLİĞİ 75 CMÇEKMECELER 35 CM ENİNDEDİR.BOL MİKTARDA OJE MUHAFAZA EDİLECEK DOLABI MEVCUTTUR.KOMPLE MDF LAM MALZEMEDEN DEN İMAL EDİLMİŞTİR.Not: İstediğiniz renklerde özel üretim yapılır.Ankara içi ücretsiz teslimat. Diğer illere kargo ile..

Quickview

S-SERUM

(0)
229.00TL

S-SERUM LEKE KARŞITI CİLT SERUMUTamamen doğal içeriği ile Leke Karşıtı Cilt Serumu, içeriğindeki tamamen doğal yağların etkisini göstererek ciltte çalışır. Akırı Karha, Kuşburnu Çekirdeği Yağı ve Tamanu Çekirdeği yağı etkisini ciltte gösterir.İçeriğindeki ölmez çiçek yağı anti-aging etki sağlar ve cildi tazeler.Tamamen doğal içe..

Showing 1 to 15 of 16 (2 Pages)
Back to top