Face - Body Care

Face - Body Care

Grid View:
Quickview

Altın Krem Gece Yaşlanma Karşıtı

(0)
389.99TL

Altın Krem Gece Yaşlanma Karşıtı Altın Krem Gece yaşlanma karşıtı etkisi ile cildinizi nemlendirir ve kırışıklık oluşumunun engellenmesine destek olur.Altın gibi kıymetli ölmez çiçek ile kırışıklıklara meydan okuyun.Ölmez Çiçek koparıldıktan sonra solmayan tam bir ölümsüzlük iksiridir.Yaş aldıkça vücuttaki kolajen azalmaya başlar, ciltte kurul..

Ön Sipariş
Quickview

Altın Krem Gündüz Yaşlanma Karşıtı

(0)
129.00TL

Altın Krem Gündüz Yaşlanma Karşıtı Altın Krem Gündüz yaşlanma karşıtı etkisi ile cildinizi nemlendirir ve kırışıklık oluşumunun engellenmesine destek olur.Altın gibi kıymetli ölmez çiçek ile kırışıklıklara meydan okuyun.Ölmez Çiçek koparıldıktan sonra solmayan tam bir ölümsüzlük iksiridir.Yaş aldıkça vücuttaki kolajen azalmaya başlar, ciltte k..

Quickview

Altin Serum Göz Çevresi Serumu

(0)
129.99TL

Altin Serum Göz Çevresi SerumuALTIN SERUM GÖZ ÇEVRESİ SERUMUAltın Serum Göz Çevresi Serumu ölmez çiçekten (altın otu) buhar distilasyonu yöntemi ile elde edilen ölmez çiçek yağı içerir, ölmez çiçek  göz çevresinin ihtiyacı olan yüksek kolajene sahiptir. Ölmez çiçeğin (Helichrysum Italicum) içerisindeki kolajen oranı cildin sahip olduğu ko..

Quickview

Altin Suyu Cilt Toniği

(0)
99.99TL

Altin Suyu Cilt ToniğiALTIN SUYU CİLT TONİĞİAltın Suyu Cilt Toniği  ölmez çiçek hidrosolüdür. Distilasyon sırasında esansiyel yağ ile birlikte bitkinin hidrosolü elde edilir. Altın Suyu ölmez çiçeğin (Helichrysum Italicum) hidrosolüdür ve yağının özelliklerini taşımaktadır.Altın SuyuCildin derinlemesine temizlenmesine ve nemlenmesine destek ol..

Quickview

COLLOiDAL GOLD GEL 3000 PPM - 30 ML (Kolloidal Altın Sıkılaştırıcı Jel)

(0)
2,400.00TL

COLLOiDAL GOLD GEL 3000 PPM - 30 MLKolloidal Altının Etki Mekanizması:Altın Madeninin yada Kolloidal altının insan cildinde sıkılaştırıcı, gerici ve kırışıklık giderici özelliği doğal maden ve süper iletken olması özelliğinden kaynaklanmaktadır.Cilt üzerinde saydığımız faydaları sağlayacak herhangi bir etken madde içermemektedir.Fakat güçlü Kolloid..

Quickview

İmmunat Colloidal Gümüş 10 PPM 250 ML

(0)
420.00TL

İmmunat Colloidal Gümüş 10 PPM 250 ML..

Quickview

REBOOT COLLOIDAL GOLD 100 ppm CANLANDIRICI TONİK

(0)
460.00TL

REBOOT COLLOIDAL GOLD 100 ppm CANLANDIRICI TONİK..

Quickview

Reboot Colloidal Silver Dezenfektan 1000 ML

(0)
520.00TL

Reboot Colloidal Silver Dezenfektan 1000 MLSaf gümüşten özel yöntemlerle üretilmiştir. Günlük vücut temizliği ve cilt bakımında kullanılır. *Renklendirici, koku ve tat içermez.  *Gümüş partikülleri ve iyonları içerir.   Kolloidal Gümüşsuyu; 999k saf gümüş ve saf su ile yüksek teknoloji kullanılarak yapılmıştır. Bir çeşit mikro ..

Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Back to top