Personal care

Personal care

Grid View:
Ön Sipariş
Quickview

Bal Krem Genel Bakım Kremi

(0)
129.99TL

Bal Krem Genel Bakım KremiBAL KREM GENEL BAKIM KREMİ Bal Krem Genel Bakım Kremi yoğun nemlendirme özelliği ile cildinize yumuşaklık sağlar ve bakım yapar.El ve ayaklar yaz aylarında genellikle açıkta kaldığı için güneşe daha fazla maruz kalır ve yıpranır. Kış aylarında da kapalı ve daha sıkı ayakkabı ve çoraplardan dolayı havasız kalır kururla..

Quickview

Böğürtlenli Vücut Yağı

(0)
129.99TL

Böğürtlenli Vücut YağıBÖĞÜRTLENLİ VÜCUT YAĞI Böğürtlenli Vücut Yağı cildinizin canlanmasına, nemlenmesine, sıkılaşmasına destek olur. Böğürtlende C vitamini oranı oldukça yüksektir ve cildin ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Vücuttaki kolajen üretimi yıllar geçtikçe azalmaya başlar ve cilt elastikiyetini kaybeder. Böğürtlen içerisinde..

Ön Sipariş
Quickview

İsascare Bittim Sabunu El Yapımı

(0)
49.99TL

İsascare Bittim Sabunu El Yapımı İsascare Bıttım Sabunu El Yapımı cildinizin temiz, sağlıklı ve canlı görünmesine destek olur.Tamamen doğal malzemelerden üretilmektedir.Özellikle saçlardaki kepek ve dökülme problemlerinde bıttım sabunu destek olarak kullanılabilir.Bıttım sabunu her cilt tipi için uygundur.Yüz, saç ve vücut temizliğinde bıttım ..

Ön Sipariş
Quickview

İsascare Eşek Sütü Sabunu El Yapımı

(0)
49.99TL

İsascare Eşek Sütü Sabunu El Yapımı İsascare Eşek Sütü Sabunu El Yapımı tamamen doğal olup soğuk pres yöntemi ile üretilmektedir.Eşek sütü sabunu  eşek sütünün faydaları bilindiği için doğal kozmetik kullananlar tarafından çok tercih edilmektedir.Eşek sütünün içeriği anne sütüne en yakın süt olduğu yapılan çalışmalarla kanıtlanmıştır. Eşe..

Quickview

İsascare Fly-Off Bitkisel Sprey

(0)
99.00TL

İSASCARE FLY-OFF BİTKİSEL SPREYİçeriğinde bulunan %100 doğal fesleğen ve okaliptüs yağları ile özellikle yaz aylarında sorun haline dönüşen çevresel faktörlere karşı koruma oluşturur.Lavanta yağının rahatlatıcı etkisi bulunduğunuz ortamın havasını değiştirir ve ruhunuzu besler. Kimyasallara gerek olmaksızın çevresel faktörleri d..

Quickview

İsascare Hair Sprey Saç Bakım ve Onarım Yağı

(0)
189.99TL

İSASCARE HAİR SPREY SAÇ BAKIM VE ONARIM YAĞISağlıklı ve canlı saçlara sahip olabilmek için saç bakımının vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Yaz aylarında güneş, deniz ve sık yıkama saçları kurutur, kış aylarında da soğuk ve hava kirliliği saçları olumsuz etkiler ve bakım gerektirir.Saç kırıklarını önleyen, saçı canlandıran etkiye sahip bir bakım yağ..

Ön Sipariş
Quickview

İsascare Keçi Sütü Sabunu El Yapımı

(0)
44.99TL

İsascare Keçi Sütü Sabunu El Yapımı İsascare Keçi Sütü Sabunu El Yapımı cildi temizler, nemlendirir, besler.Keçi sütü zengin içeriğinden dolayı doğal kozmetik ürün kullananlar tarafından da oldukça rağbet görmektedir. Keçi sütünün selenyum, magnezyum, vitaminler vb. bakımından güçlü olması keçi sütü sabununun cilt için önemini arttırmaktadır.C..

Ön Sipariş
Quickview

İsascare Kükürt Sabunu El Yapımı

(0)
44.99TL

İsascare Kükürt Sabunu El Yapımı İsascare Kükürt Sabunu El Yapımı cildinizin temiz, sağlıklı ve canlı görünmesine destek olur.Kükürt sabununun içeriğinde kullanılan zeytin yağı yenilebilirdir ve soğuk yöntemle üretilmektedir.Tamamen doğal ham maddelerden hazırlanmaktadır.Yağlı ve akneli ciltler için kükürt sabunu uygundur.Kükürt Sabunu cildin ..

Ön Sipariş
Quickview

İsascare Lavanta Sabunu El Yapımı

(0)
44.99TL

İsascare Lavanta Sabunu El Yapımı İsascare Lavanta Sabunu El Yapımı cildinize canlılık ve tazelik katar.İçeriğindeki lavantanın özelliklerini taşımaktadır. Lavanta rengiyle, kokusuyla, etkileriyle insanı kendine hayran bırakır. Lavantanın ekiminden hasadına kadar tam bir şölen yaşanır.Lavanta aromaterapide, parfümeri ve kozmetikte kullanıldığı..

Quickview

Portakalli Vücut Yağı

(0)
159.99TL

Portakallı Vücut Yağı Portakallı Vücut Yağı ile cildinizi her mevsim koruyun. Portakalın canlandırıcı etkisini cildinizde hoş kokusunu ve ferahlığını ruhunuzda hissedin.Portakal Yağı, gıda sektöründe, ilaç sanayisinde, parfümeride ve kozmetik sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Kozmetikte portakal yağı canlandırıcı, besleyici, nemlendir..

Quickview

Saç Bakim Yağı

(0)
159.00TL

Saç Bakim YağıSAÇ BAKIM YAĞI Saç Bakım Yağı, sağlıklı saçlara sahip olabilmek için saç bakımının vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Yaz aylarında güneş, deniz ve sık yıkama saçları kurutur, kış aylarında da soğuk ve hava kirliliği saçları olumsuz etkiler ve bakım gerektirir.Saç Bakım Yağının içeriğindeki badem yağı, çörekotu yağı gibi yağlar, s..

Quickview

Ylang Ylang Vücut Yağı

(0)
129.99TL

Ylang Ylang Vücut YağıYLANG YLANG VÜCUT YAĞI Ylang Ylang Vücut Yağı ile cildinizi şımartın. Cildimizin her mevsim bakıma ihtiyacı vardır. Yüz bakımına gösterdiğimiz özeni vücudumuza da göstererek tam bir bakım sağlayabiliriz.Vücudumuzdaki nem oranı azaldığında ciltte kuruma, pullanma, kaşıntı vb. durumlar ortaya çıkar. Böyle durumlarda cildimi..

Showing 1 to 12 of 12 (1 Pages)
Back to top