Cream - Lotion

Cream - Lotion

Grid View:
Quickview

Avokado Yağı Kremi 50 ml

(0)
250.00TL

Avokado Yağı Kremi 50 mlAvokado yağı içerisindeki A,E,B ve K vitaminleri sayesinde cildi güçlendirerek pürüzsüz hale getirir. Yapılan araştırmalara göre Avokado yağındaki yağ asitlerin yeni bağ dokusu oluşmasına yardımcı olan kolajen üretimini desteklediği tespit edilmiştir. İçindekiler: Aqua, Persea gratisma oil, Beeswax, Cateryl oli..

Quickview

Buğday Yağı Kremi 50 ml

(0)
250.00TL

Buğday Yağı Kremi 50 mlDoğal içerikli olan buğday yağı kremimiz cildi besler. İçerdiği bol miktarda E vitamini, protein, linoleik asit ve antioksidanlar sayesinde cildinizi onarır ve iyileştirir. Ürünlerimiz vejetaryenlerin kullanımına uygundur. İçindekiler: Aqua, Triticum vulgare germ oil, Beeswax, Cetearylolivate&sobitan oliv..

Quickview

Hodan Yağı Kremi 50 ml

(0)
250.00TL

Hodan Yağı Kremi 50 mlÜrün içeriğimiz %100 doğaldır. Hodan yağı cilt elastikiyetini arttıran kolajen üretimini desteklemektedir. Hodan yağı aynı zamanda cilde dolgunluk vererek kırışıklıkların giderilmesinde de etkilidir. Ürünlerimiz vejetaryenlerin kullanımına uygundur. İçindekiler: Aqua, Borago officinalis seed oil, Beeswax, Cete..

Quickview

Kantoron Yağı Kremi 50 ml

(0)
250.00TL

Kantoron Yağı Kremi 50 mlDoğal içerikli kantaron yağı kremi cilt lekelerini iyileştirir, hücreleri yeniler, cildin elastikiyetini arttırarak yaşlanmayı geciktirir. Cildin daha pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazanmasını sağlar.  Ürünlerimiz vejetaryenlerin kullanımına uygundur. İçindekiler: Aqua, Hypericum perforatum oil, Beeswax..

Quickview

Lipo-Lexx Krem 40g

(0)
1,150.00TL

Lipo-Lexx Krem 40g ..

Ön Sipariş
Quickview

Liposod Krem 30g

(0)
725.00TL

Liposod Krem 30g..

Quickview

Olgo Masaj Kremi 40g

(0)
300.00TL

Olgo Masaj Kremi 40g..

Quickview

Tatlı Badem Yağı Kremi 50 ml

(0)
250.00TL

Tatlı Badem Yağı Kremi 50 mlÜrünümüz %100 doğal içeriklidir. Kremimizin üretiminde yüksek kaliteli Ayvalık zeytinyağı kullanılmıştır. İçerikteki diğer bileşenler de sertifikalı ürünlerden seçilmiştir.Ürünlerimiz vejetaryenlerin kullanımına uygundur. İçindekiler: Aqua, Prunus amygdalus oil, Beeswax, Cetearyl olivate&sobitan oliv..

Quickview

Zeytinyağı Kremi 50 ml

(0)
250.00TL

Zeytinyağı Kremi 50 mlSoğuk sıkım Ayvalık zeytinyağından üretilmiştir. %100 doğal içeriğe sahip olan bu kremimiz özellikle hassas ciltler için uygundur.Ürünlerimiz vejetaryenlerin kullanımına uygundur. İçindekiler: Aqua, Olea europaea fruit oil, Beeswax, Cetearyl olivate&sobitan olivate, Cocos nucffera oil, Butyropermum parkii (..

Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)
Back to top