Supplementary Foods

Supplementary Foods

Grid View:
Quickview

C vitamini ve aromatik yağlar içeren VACROL PASTİL 24’lü kutu

(0)
75.00TL

C vitamini ve aromatik yağlar içeren VACROL PASTİL 24’lü kutuTarım ve Orman Bakanlığı onaylı gıda takviyesidir.İlaç değildir.Bilgi : Vacrol Pastil, bitkisel özlü formülüyle boğaz ağrılarını ve tahrişini azaltmaya yardımcı olur. Yağ içeriğinden gelen antimikrobiyal özelliği sayesinde bağışıklığı güçlendirerek üst solunum yolu enfek..

Quickview

C vitamini ve çinko içeren Vacrol-C efervesan tablet

(0)
95.00TL

C vitamini ve çinko içeren Vacrol-C efervesan tabletTarım ve Orman Bakanlığı onaylı gıda takviyesidir.İlaç değildir.Vacrol içeriği tıbbi aromatik bitkilerin yağlarından elde edilen ana bileşenlerin harmonisi ile formüle edilmiştir.Origanum vulgaris yağının ana bileşeni Carvacrol.Alkol ve sentetik madde içermez.Ürünlerimizde domuz yağ..

Quickview

Kara mürver ve çinko içeren Vacrol-Nigra efervesan tablet

(0)
105.00TL

Kara mürver ve çinko içeren Vacrol-Nigra efervesan tabletİlaç değildir.Bilgi : Vacrol–Nigra, bağışıklığı güçlendirmek ve soğuk algınlığına karşı geliştirildi. İleri teknoloji kullanarak koruyucu ve katkı maddesi bulundurmadan iyi üretim koşulları (GMP) altında üretilmiştir.* D vitamini ve çinko, bağışıklık sisteminin normal fonksiyon..

Quickview

PASEROL PRO

(0)
324.00TL

PASEROL PRO Kapsül Adedi ve Miktarı45 Tablet/67,5g.Kullanım ŞekliYetişkinler için yemeklerden önce günde 3 defa 1 ‘er tablet tüketilmesi tercih edilir.Saklama KoşullarıÇocukların ulaşamayacağı, ortam sıcaklığının 25°C altında olduğu kuru ve serin yerde ağzı kapalı olarak saklayınız.Bakanlık Onay Numarası ve Belgesi006092-28.06.2019 İncele..

Quickview

PQQ ve Omega 3 içeren OMEVAQ-3 30 Soft Jel

(0)
249.00TL

PQQ ve Omega 3 içeren OMEVAQ-3 30 Soft Jelİlaç değildir.Bilgi :  Omevaq-3, balık yağının (EPA, DHA Omega 3 yağ asitleri) yanısıra özellikle içerdiği Pirolokinolin Kinon (PQQ), Koenzim Q10, L-karnitin ve karvakrol ile dünyadaki ilk ve tek üründür. Omevaq-3, ileri teknoloji kullanılarak iyi üretim koşulları (GMP) altında ve European Medicin..

Quickview

Standardize karvakrol içeren S-MIX Damla 10 ML

(0)
525.00TL

Standardize karvakrol içeren S-MIX Damla 10 MLçeriği (Standardize edilmiş aktif bileşenler)Kekik yağı (yüzde 86 karvakrol, yüzde 2’den az timol), zeytin yağı, tarçın yağı (cinnamaldehyde), okaliptüs yağı (1,8 cineole), biberiye yağı (alfa pinene, camphor), mersin yağı (linalool), defne yağı (sabinene, terpinen -4-ol), nane yağı (menthol, menthone)T..

Quickview

Standardize karvakrol içeren VACROL 500 MG 30 Soft Jel

(0)
249.00TL

Standardize karvakrol içeren VACROL 500 MG 30 Soft Jelİlaç değildir.Bilgi : Vacrol içeriği tıbbi aromatik bitkilerin yağlarından elde edilen ana bileşenlerin harmonisi ile formüle edilmiştir. İleri teknoloji kullanarak koruyucu ve katkı maddesi bulundurmadan iyi üretim koşulları (GMP) altında ve European Medicine Agency (EMA) prosedürleri..

Quickview

Standardize karvakrol içeren VACROL Damla 10 ML

(0)
385.00TL

Standardize karvakrol içeren VACROL Damla 10 MLİçeriği (Standardize edilmiş aktif bileşenler)Kekik yağı (yüzde 86 karvakrol, yüzde 2’den az timol), zeytin yağı, okaliptüs yağı (1.8 cineole), biberiye yağı (alfa pinene, camphor), mersin yağı (linalool), defne yağı (sabinene, terpinen -4-ol), çam terebentin yağı (bornly acetate, camphene, terpinolene..

Quickview

Standardize karvakrol içeren VACROL SPREY

(0)
105.00TL

Standardize karvakrol içeren VACROL SPREYTarım ve Orman Bakanlığı onaylı gıda takviyesidir.İlaç değildir.Bilgi :  Vacrol Sprey, bitkisel özlü formülüyle boğazı nemlendirmeye yardımcı olur. Yağ içeriğinden gelen ileri antimikrobiyal özelliği ile fiziksel bariyer sağlar, bağışıklığı güçlendirerek üst solunum yolu enfeksiyonlarının tedavisin..

Quickview

Standardize karvakrol içeren VACROL-M 500 MG 30 Soft Jel

(0)
229.00TL

Standardize karvakrol içeren VACROL-M 500 MG 30 Soft Jelİçeriği (Standardize edilmiş aktif bileşenler)Kekik yağı (yüzde 86 karvakrol, yüzde 2’den az timol), zeytin yağı, adaçayı yağı (1,8 cineole, a-thujene), susam yağı, tatlı badem yağı, 22 farklı tıbbi aromatik yağdan elde edilen 49 aktif bileşen.Tarım ve Orman Bakanlığı onaylı gıda takviyesidir...

Showing 1 to 10 of 10 (1 Pages)
Back to top