Hygiene Products

Hygiene Products

Grid View:
Quickview

AEROMIRUS HAVA TEMİZLEME VE DEZENFEKTE CİHAZI

(0)
479.00TL

AEROMIRUS HAVA TEMİZLEME VE DEZENFEKTE CİHAZIAEROMIRUS Cihazı ile AQUAMIRUS dezenfektanlarımızı dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. Tüm bakteri virüs ve mikropları öldürür...

Quickview

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 1 LT BASMALI ŞİŞE

(0)
69.00TL

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 1 LT BASMALI ŞİŞEAQUAMIRUS ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Biyosidal Ürün Ruhsatları mevcuttur.Tüm bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkilidir.Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından da kullanılmaktadır.Aktif maddesi HİPOKLORÖZ olduğundan alkol içermez.Hafif klor kokusu özelliğindendir. Tok..

Quickview

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 1 LT KAPAKLI ŞİŞE

(0)
65.00TL

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 1 LT KAPAKLI ŞİŞEAQUAMIRUS ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Biyosidal Ürün Ruhsatları mevcuttur.Tüm bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkilidir.Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından da kullanılmaktadır.Aktif maddesi HİPOKLORÖZ olduğundan alkol içermez.Hafif klor kokusu özelliğindendir. Tok..

Quickview

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 1 LT SPREY ŞİŞE

(0)
69.00TL

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 1 LT SPREY ŞİŞEAQUAMIRUS ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Biyosidal Ürün Ruhsatları mevcuttur.Tüm bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkilidir.Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından da kullanılmaktadır.Aktif maddesi HİPOKLORÖZ olduğundan alkol içermez.Hafif klor kokusu özelliğindendir. Toksi..

Ön Sipariş
Quickview

AQUAMIRUS El Dezenfektanı 1 Lt Sprey Şişe + 5 Lt Bidon

(0)
189.00TL

1 + 1 Avantajlı Paket1 lt Sprey şişe El Dezenfektanı - 5 lt Bidon Yedek Dezenfektan ile birlikte. AQUAMIRUS ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Biyosidal Ürün Ruhsatları mevcuttur.Tüm bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkilidir.Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından da kullanılmaktadır.Aktif maddesi HİPO..

Quickview

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 100 ML SPREY ŞİŞE

(0)
40.00TL

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 100 ML SPREY ŞİŞEAQUAMIRUS ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Biyosidal Ürün Ruhsatları mevcuttur.Tüm bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkilidir.Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından da kullanılmaktadır.Aktif maddesi HİPOKLORÖZ olduğundan alkol içermez.Hafif klor kokusu özelliğindendir. Tok..

Quickview

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 200 ML SPREY ŞİŞE

(0)
50.00TL

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 200 ML SPREY ŞİŞEAQUAMIRUS ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Biyosidal Ürün Ruhsatları mevcuttur.Tüm bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkilidir.Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından da kullanılmaktadır.Aktif maddesi HİPOKLORÖZ olduğundan alkol içermez.Hafif klor kokusu özelliğindendir. Tok..

Quickview

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 30 LT BİDON

(0)
1,000.00TL

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 30 LT BİDONAQUAMIRUS ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Biyosidal Ürün Ruhsatları mevcuttur.Tüm bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkilidir.Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından da kullanılmaktadır.Aktif maddesi HİPOKLORÖZ olduğundan alkol içermez.Hafif klor kokusu özelliğindendir. Toksik ol..

Quickview

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 5 LT BİDON

(0)
199.00TL

AQUAMIRUS EL DEZENFEKTANI 5 LT BİDONAQUAMIRUS ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Biyosidal Ürün Ruhsatları mevcuttur.Tüm bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkilidir.Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından da kullanılmaktadır.Aktif maddesi HİPOKLORÖZ olduğundan alkol içermez.Hafif klor kokusu özelliğindendir. Toksik olm..

Quickview

AQUAMIRUS EVCİL HAYVAN DEZENFEKTANI 1 LT KAPAKLI ŞİŞE

(0)
65.00TL

AQUAMIRUS EVCİL HAYVAN DEZENFEKTANI 1 LT KAPAKLI ŞİŞEAQUAMIRUS ürünleri sizler için özel şişe ve bidonlarda ambalajlandı.Kullanımı kolay ve güvenilir olarak tasarlandı.Tamamı Çevre Dostu malzemeler seçildi.Flairosol Şişelerimizin özel teknolojisi sayesinde damlacıklar 10 mikron püskürtülür. Aquamirus'un havada daha homojen yayılmasını ve daha ..

Quickview

AQUAMIRUS EVCİL HAYVAN DEZENFEKTANI 1 LT SPREY ŞİŞE

(0)
109.00TL

AQUAMIRUS EVCİL HAYVAN DEZENFEKTANI 1 LT SPREY ŞİŞEAQUAMIRUS ürünleri sizler için özel şişe ve bidonlarda ambalajlandı.Kullanımı kolay ve güvenilir olarak tasarlandı.Tamamı Çevre Dostu malzemeler seçildi.Flairosol Şişelerimizin özel teknolojisi sayesinde damlacıklar 10 mikron püskürtülür. Aquamirus'un havada daha homojen yayılmasını ve daha uz..

Ön Sipariş
Quickview

AQUAMIRUS EVCİL HAYVAN DEZENFEKTANI 5 LT BİDON

(0)
179.00TL

AQUAMIRUS EVCİL HAYVAN DEZENFEKTANI 5 LT BİDONAQUAMIRUS ürünleri sizler için özel şişe ve bidonlarda ambalajlandı.Kullanımı kolay ve güvenilir olarak tasarlandı.Tamamı Çevre Dostu malzemeler seçildi.Flairosol Şişelerimizin özel teknolojisi sayesinde damlacıklar 10 mikron püskürtülür. Aquamirus'un havada daha homojen yayılmasını ve daha uzun sü..

Quickview

AQUAMIRUS KUAFÖR DEZENFEKTANI 1 LT KAPAKLI ŞİŞE

(0)
65.00TL

AQUAMIRUS KUAFÖR DEZENFEKTANI 1 LT KAPAKLI ŞİŞEAQUAMIRUS ürünleri sizler için özel şişe ve bidonlarda ambalajlandı.Kullanımı kolay ve güvenilir olarak tasarlandı.Tamamı Çevre Dostu malzemeler seçildi.Flairosol Şişelerimizin özel teknolojisi sayesinde damlacıklar 10 mikron püskürtülür. Aquamirus'un havada daha homojen yayılmasını ve daha uzun s..

Quickview

AQUAMIRUS KUAFÖR DEZENFEKTANI 1 LT SPREY ŞİŞE

(0)
109.00TL

AQUAMIRUS KUAFÖR DEZENFEKTANI 1 LT SPREY ŞİŞEAQUAMIRUS ürünleri sizler için özel şişe ve bidonlarda ambalajlandı.Kullanımı kolay ve güvenilir olarak tasarlandı.Tamamı Çevre Dostu malzemeler seçildi.Flairosol Şişelerimizin özel teknolojisi sayesinde damlacıklar 10 mikron püskürtülür. Aquamirus'un havada daha homojen yayılmasını ve daha uzun sür..

Ön Sipariş
Quickview

AQUAMIRUS KUAFÖR DEZENFEKTANI 5 LT BİDON

(0)
179.00TL

AQUAMIRUS KUAFÖR DEZENFEKTANI 5 LT BİDONAQUAMIRUS ürünleri sizler için özel şişe ve bidonlarda ambalajlandı.Kullanımı kolay ve güvenilir olarak tasarlandı.Tamamı Çevre Dostu malzemeler seçildi.Flairosol Şişelerimizin özel teknolojisi sayesinde damlacıklar 10 mikron püskürtülür. Aquamirus'un havada daha homojen yayılmasını ve daha uzun süre asm..

Showing 1 to 15 of 87 (6 Pages)
Back to top